Feedback (3.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
