Feedback (3.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Help
uk: Довідка

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Send
uk: Надіслати

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Changed
uk: Змінено

en: Language code
uk: Код мови

en: Feedback messages
uk: Повідомлення зворотнього зв’язку

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
uk: Якщо ви знайшли помилку чи маєте пропозицію щодо покращення поточної сторінки - залиште нам повідомлення.

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Thank you for your feedback.
uk: Дякуємо за відгук.

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Success message
uk: Повідомлення про успіх

en: Submit button
uk: Кнопка надсилання

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
