Feedback (3.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Send
af: Stuur

en: Language code
af: Taalkode
