Feedback (3.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Block settings
am: የጥምር ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
