Feedback (3.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Block settings
cy: Gosodiadau bloc

en: Name
cy: Enw

en: Help
cy: Cymorth

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Send
cy: Anfon

en: Language code
cy: Côd yr iaith
