Feedback (3.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Language code
ka: ენის კოდი
