Feedback (3.0.0-alpha3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Path
or: ପଥ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
