Feedback (3.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Block settings
ru: Настройки блока

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Help
ru: Справка

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Send
ru: Отправить

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Changed
ru: Изменение

en: Language code
ru: Код языка

en: Feedback
ru: Обратная связь

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
ru: Если вы хотите обратить внимание администрации сайта на что-либо на этой странице - напишите об этом в форме ниже.

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
