Feedback (3.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Send
ug: يوللاش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Feedback
ug: قايتما

en: About
ug: ھەققىدە
