Feedback (3.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Help
ar: المساعدة

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Send
ar: أرسل

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID
