Feedback (3.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Block settings
bs: Postavke blokova

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Send
bs: Pošalji
