Feedback (3.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Help
eo: Helpo

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Send
eo: Sendu

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
