Feedback (3.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Send
gu: મોકલો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
