Feedback (3.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
