Feedback (3.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Send
mn: Илгээх

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
