Feedback (3.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
