Feedback (3.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Help
ro: Ajutor

en: View
ro: Afişează

en: Path
ro: Cale

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Send
ro: Trimite

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
