Feedback (3.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: User
ta: பயனாளர்
