Feedback (3.0.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
