Feedback (3.0.0-alpha5) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
