Feedback (3.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Help
fi: Ohje

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Send
fi: Lähetä

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Feedback messages
fi: Palauteviestit

en: Feedback
fi: Palaute

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
fi: Jos sivulla on virhe tai haluaisit kommentoida sitä muuten, jätä palautetta. Kaikki palaute luetaan ja on arvokasta!

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
