Feedback (3.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Send
lt: Siųsti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
