Feedback (3.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Help
hu: Súgó

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Send
hu: Küldés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Changed
hu: Módosítva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Feedback messages
hu: Visszajelző üzenetek

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
hu: Az esetlegesen előforduló hibák és más észrevételek az oldallal kapcsolatban bátran jelezhetők a webhely üzemeltetőjének.

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Thank you for your feedback.
hu: Köszönet a visszajelzésért.

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
