Feedback (3.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
