Feedback (3.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Send
sl: Pošlji

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
