Feedback AI (1.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Submitted on
el: Υποβλήθηκε την

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
