Feedback AI (1.0.0) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: to
hu: ide

en: Your Email
hu: Email cím

en: Your Name
hu: Név

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Submitted on
hu: Beküldve

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Filter type
hu: Szűrő típusa

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: Invalid date format.
hu: Érvénytelen dátumformátum.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Neutral
hu: semleges

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Data export
hu: Adat exportálás

en: Asc
hu: Növ
