Feedback AI (1.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
