Feedback AI (1.0.2) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: User ID
it: ID utente

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: from
it: da

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Submitted on
it: Inviato il

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Invalid date format.
it: Formato data non corretto.

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Neutral
it: Neutrale

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Data export
it: Esportazione dati
