Feedback AI (1.0.2) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Custom
ja: カスタム

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Feedback
ja: フィードバック

en: Offset
ja: オフセット

en: Invalid date format.
ja: 日時の書式に誤りがあります。

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Data export
ja: データエクスポート

en: Asc
ja: 昇順

en: API Endpoint
ja: API エンドポイント
