Feedback AI (1.0.2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Feedback
ug: قايتما

en: - All -
ug: ھەممىسى
