Feedback AI (1.0.1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
