Feedbackify (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે
