Feedbackify (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Visibility
ku: بینایی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
