Feedbackify (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Statistics
fa: آمار

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره
