Feedbackify (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
