Feedbackify (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus
