Feedbackify (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: About
pl: O stronie
