Feedbackify (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
