Feedbacks (3.0.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Development
ne: विकास

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Location
ne: स्थान
