Feedbacks (3.0.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Development
os: Райрæзт

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Name
os: Ном

en: Open
os: Конд у
