Feedbacks (3.2.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
