Feedbacks (3.2.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Name
eo: Nomo

en: Open
eo: Malfermu

en: User
eo: Uzanto

en: Location
eo: Loko
