Feedbacks (3.2.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Development
eu: Garapena

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Name
eu: Izena

en: Open
eu: Ireki

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Location
eu: Kokalekua
