Feedbacks (3.2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Development
is: Þróun

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Name
is: Nafn

en: Open
is: Opna

en: User
is: Notandi

en: Location
is: Staðsetning
