Feedbacks (3.2.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Location
mr: स्थळ
