Feedbacks (3.2.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Development
sk: Vývoj

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Open
sk: Otvorené

en: User
sk: Používateľ

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Feedback
sk: Spätná väzba
