Feedbacks (3.2.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Name
cy: Enw

en: Open
cy: Ar agor

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Location
cy: Lleoliad
