Feedbacks (3.2.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Name
ro: Nume

en: Open
ro: Deschideți

en: User
ro: Utilizator

en: Location
ro: Locația
