Feedbacks (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Location
gu: સ્થાન
